DRUGA HRVATSKA BOĆARSKA LIGA DUBROVNIK-NERETVA

Neretvanski boćarski drugoligaši Ploče i Slivno uspješni u prav dva kola

U 2.HBL Dubrovnik-Neretva već su odigrana dva prvenstvena kola. U njoj se natječe 10 klubova među kojima su iz doline Neretve Ploče i Slivno.

U prvom kolu sastala su upravo ta dva neretvanska predstavnika koji su odigrali neodlučeno, 12:12.

U drugom kolu Ploče su s 18:6 bile bolje od Slavena Gruda, dok je Slivno u  Metkoviću bilo bolje od SUM Mokošica, 16:8. Na ljestvici su Ploče treće, a Slivno četvrto, obje ekipe s po 4 boda.

PORAZ RUKOMETAŠICA

Rukometašice Metkovića bez bodova na svom terenu

Nakon čiste pobjede u susretu s RK Hoteli Makarska, u trećem kolu prvenstva 2.HRLŽ jug, rukometašice Metkovića na svom terenu su izgubile u susretu s ŽARK Split rezultatom  23:28 (11:16).

Gošće su stekle prednost od 0:2,  domaće su poravnale na 2:2, i još nekoliko puta na 3:3, 6:6, i 7:7, da bi Splićanke do 18 minute imale prednost od tri gola (8:11).

Metkovke su se približile na 10:11 u nastavku, međutim, poslije toga igračice Splita u potpunosti su preuzeli kontrolu i u igri i u rezultatu. Povećavale su vodstvo do 11:19 (35), pa i do devet razlike, da bi na kraju uporne domaće igračice ipak smanjile razliku na -5, odnosno za konačan rezultat 23:28.

Strijelci za Metković bile su: Sušak 8, Šiljeg 7, Obradović i Kozina po 2, Srna, Družijanić, Jarak i Vatović po 1.

Za ŽARK Split : Jerković 7, Galić 6, Arar i Ćukutić po 5, itd.

Pekarstvo Metkovka – Akcija S21 Banner 300×250