NERETVANSKI EL CLASICO

Neretvancu i Neretvi po bod

U Opuzenu u neretvanskom trećeligaškom derbiju na otvaranju nove sezone između Neretvanca i Neretve nije bilo pobjednika, a konačan rezultat glasio je 1:1.

Na izmaku prvog dijela susreta na Podvornici Neretva je pogotkom Dražena Glibe povela s 0:1 i s tom prednošću otišle su momčadi na odmor.

U obostrano kvalitetnoj utakmici igrači i jedne i druge momčadi imali su po nekoliko prigoda za pogotke, a Neretva ne samo da se dobro držala već  je i prijetila. Bodreni svojim navijačima igrači Neretvanca poravnali su u 76. minuti preko Domagoja Marušića na 1:1 , što je bio i konačan rezultat 51. neretvanskog derbija.

Jadran LP je u Pločama s 2:1 bio bolji od Primorca iz Biograda, golovima Raiča i Kalfića.

U Ligi Federacije BiH GOŠK Gabela je s 2:1 bio bolji od Igmana iz Konjica.

Preko Metković NEWS Facebook stranice derbi ste mogli pratiti uživo, a ako ste prijenos propustili, cijelu utakmicu možete pogledati u priloženim videima:

NK Neretvanac – NK Neretva (2. poluvrijeme)

Publiée par Metkovic NEWS sur Dimanche 1 septembre 2019

BOD NA KRAJU DOIGRAVANJA ZA OSTANAK

Završena je jedna od najtežih sezona, Neretvanke ćemo i slijedeće godine gledati u Prvoj ligi

Neretvi samo bod na kraju doigravanja za ostanak u 1.HNLŽ.

Nogometašice Neretve i sljedeće će sezone igrati u 1.HNLŽ. Konačno je završena jedna od najtežih sezona u povijesti ne samo Neretve nego i sporta uopće.

U posljednjoj utakmici doigravanja za ostanak, Metkovke su igrale neodlučeno s Viktorijom iz Slavonskog Broda, 2:2 (2:1).

Gošće su u 21. minuti iskoristile neopreznost Neretvine obrane i pogotkom Kurkutović stigle do prednosti od 0:1.

Devet minuta kasnije dobro je reagirala Milinović koja je poravnala na 1:1.

U 39. minuti Marija Matuzić ubacila je loptu u vlastitu mrežu, za vodstvo Neretve, 2:1.

U nastavku su dvije ekipe opet pokazale želju i nastojanja da dođu do pobjede.

U 54. minuti Kurkutović postiže svoj drugi gol, a do kraja ni jedne ni druge nisu uspijevale promijeniti rezultat, koji inače odgovara i jednima i drugima.

Susret kojemu nisu nazočili gledatelji vodio je sudac Dario Košutić iz Šibenika, a Neretva je igrala u sastavu: Kešina, Musulin, Šunjić, Sušak, Matić, Dedaj, Mijoč, Borovac, Bulum, Bokšić (Suton), Milinović (Jurković).

NEXTBIKE 300x250px
Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250