SPORTSKI REZULTATI

Neretvanac konačno pobijedio, rukometašice Metkovića bez bodova u Makarskoj

Objavljeno 18. ožujka 2018. u kategorijama: Neretva, News, Nogomet, Rukomet, Sport.

sport, nogomet, golman, gol

U nedjelju su nogometaši Neretvanca na svom terenu u Opuzenu konačno upisali pobjedu i tri boda, pa ih sada imaju 16. Oni su u 16. prvenstvenom kolu pogotkom Vasilja u 41. minuti savladali momčad Kamena, posve zasluženo. Opuzenci će nakon ove pobjede s još više žara nastojati sačuvati status trećeligaša. Jadran LP je na svom terenu u subotu s momčadi RNK Split igrao neodlučeno 2:2.

U okviru Premijer lige BiH za ostanak, GOŠK Gabela gostovao je u Zenici. Domaći Čelik slavio je s 2:0.

Rukomet

Rukometašice drugoligaša Metkovića nisu imale sreće na gostovanju u Makarskoj. Domaći sastav Hoteli Makarska ostvario je pobjedu 26:23 (10:13). Iako su u prvom dijelu Metkovke bile u prednosti, a i igrale su bolje, u nastavku im je ponestalo snage i koncentracije pa je poraz bio neizbježan.

Dora Magzan bila je s 5 pogodaka najbolji strijelac u sastavu ŽRK Metković.