AJKUNIĆ OPET STRIJELAC

Neretva u Unešiću osvojila bod

NK Neretva, Adel Ajkunić

Neretva je u Unešiću odigrala neodlučeno 1:1 i tako upisala novi, 19 po redu bod na svom kontu.

Metkovci su došli do pogotka u 20. minuti preko Ajkunića, koji je završio odlično smišljen napad Neretve pa ga ni obrana Zagore nije mogla zaustaviti.

Poravnao je za domaće Bitunjac u 41. minuti, a to je je na kraju bio i konačan rezultat utakmice.

Evo što je nakon osvojenog boda rekao pouzdani stoper Neretve Domagoj Kuran:

– Naš Ajkunić je već u sedmoj minuti imao priliku jedan na jedan, ali nije imao sreće. Potpuno smo zasluženo osvojili bod, a mogli smo i oba. Imali smo više od igre i više pravih prigoda od domaćina, ali dobro je i ovako. Puhala je jaka bura i nije bilo lako igrati ni njima ni nama. Svi moji suigrači dali su doprinos našem neodlučenom ishodu i jednom osvojenom bodu, – rekao je Kuran.

Nakon osvojenog boda u Unešiću protiv Zagore Neretva je trenutačno na sedmom mjest s 19 bodova, ali već sutra ljestvica može izgledati drugačije.

Jadran LP je na svom terenu s 2:0 bio bolji od Croatie i trenutačno raspolaže s 23 boda.

Piše: Pero Jakić / Metković NEWS