3. HNL JUG

Neretva se bez bodova vraća iz Stobreča

U pretposljednjem kolu 3. HNL jug, Primorac iz Stobreča u goloj borbi za ostanak pobijedio je Neretvu s 4:2(1:1). Neretva je prva stigla do vodstva zahvaljujući upornom Adelu Ajkuniću, zatim su domaći poravnali za 1:1, i s tim rezultatom igrači su otišli na odmor.

U nastavku je Primorac iz udarca s 11 metara došao do 2:1, iako je kazneni udarac bio dvojben. Ubrzo su domaći postigli i treći gol, da bi Luka Bubalo poentirao za 3:2. U sudačkoj nadoknadi, ili u 93. minuti Stobrečani su četvrtim pogotkom zaokružili svoju igru i nastojanja za očuvanje članstva u trećoj ligi.

Prema riječima trenera Neretve Gorana Galova, njegova je momčad imala nekoliko izglednih prigoda, ali pri realizaciji napadači nisu bili dovoljno precizni.

U posljednjem prvenstvenom nastupu sljedeće subote Neretva je domaćin Uskoku.