3. HNL JUG

Neretva poražena u Sinju

Unatoč optimističnom ozračju prije utakmice u Sinju, nogometaši Neretve ipak su izgubili od Junaka s 2:0. U prvom dijelu momčadi su imale po nekoliko prigoda, ali pogodaka nije bilo. Nešto agresivniji Junak došao je do prednosti u 54. minuti preko Bašić-Šiška. Tih 1:0 nije dugo stajalo na semaforu jer je isti igrač dvije minute kasnije opet pogodio za, pokazalo se to, konačnih 2:0.

Novom pobjedom i bodovima Junak je ponovo izbio na prvo mjesto sa osvojena 44 boda.

Neretva je nakon poraza u Sinju dospjela na deseto mjesto, s do sada osvojena 33 boda.

Jadran LP nastavio je s uspjesima, a nova „žrtva“ bila je momčad Kamena. Pločani su golovima Marka Musulina u prvoj, te Kalfića u 55., i Romića u 86. minuti, s 3:0 izborili vrijednu i zasluženu pobjedu koja ih je zadržala na 7. mjestu s ukupno osvojenih 36 bodova.

Opuzenski Neretvanac teško je stradao u Biogradu gdje je domaćin Primorac pobijedio s 4:0 (2:0).

VRATARKA JUVENTUSA

Lijepa Neumljanka proslavila titulu prvaka Italije s Ronaldom i Madžukićem

Juventus je u nedjelju pred tisućama svojih navijača proslavio još jedan naslov prvaka Italije. Za slavni talijanski klub ovo je odlična sezona jer su i nogometašice Juventusa osvojile naslov.

Na stadionu u Torinu dugo se slavilo, a Hrvatska je imala dvoje predstavnika na terenu. Marija Mandžukića i Doris Bačić.

Za Doris vjerojatno još niste čuli, no s 24 godine golmanica je ženske momčadi Juventusa, a osvojeni naslov proslavila je s Mandžom i Ronaldom.

Izvor: bljesak.info