3. HNL JUG

Neretva poražena u Baškoj Vodi

Nakon startnog boda u neretvanskom El classicu, Neretva je zabilježila dva uzastopna poraza. Prošlog vikenda Iza vage slavila je Zagora (0:1), a u subotu su poraženi od Uranie sa 2:1.

U prvom dijelu mreže su mirovale iako je na obje strane bilo vrlo izglednih prigoda koje su ostale nerealizirane.

Nastavak je za goste počeo šokantno jer su domaćini već u 46. minuti preko Vidovića došli do vodstva. Nakon toga gosti su uspjeli preuzeti incijativu koju su okrunili poravnanjem u 74. minuti preko iskusnog Dragana Brečića. Do kraja su obje momčadi igrale dosta oprezno, a pobjednik je odlučen u trećoj minuti nadoknade. U gužvi pred golom Brkića najbolje se je snašao Tomaš i donio vrijednu pobjedu svojoj momčadi.

– Moji igrači su iskazali dosta truda i zalaganja, možda je nedostajalo više koncentracije u završnici. Danas je nedostajalo i malo sreće. Sve moramo brzo zaboraviti i koncentrirati se za utorak kada nam u goste dolaze Vodice, – rekao nam je Goran Galov trener Neretve.

VRIJEDI POGLEDAT VIŠE PUTA

Pogledajte majstoriju Veronike Terzič za vodstvo Neretve od 3:0 protiv Agrama

U nedjeljnjem susretu, u kojem je ŽNK Neretva na domaćem terenu pobijedila ŽNK Agram s visokih 4:0, izdvojili smo majstoriju Veronike Terzić za vodstvo Neretve od 3:0.

Golove za Neretvu su još postigle Marija Herceg i Nina Mijoč, te autogol Pavičić.