ŽENSKI NOGOMET

Neretva nadigrala Rijeku na Kantridi

ZNK Neretva

Nogometašice Neretve gostovale su u Rijeci gdje su s 3:0 pobijedile istoimenog ženskog prvoligaša.

Metkovke su se radovale već u 7. minuti pogotku za 0:1 Veronike Terzić. U nastavku susreta preuzele su sve konce igre, dominirale su i stvarale prigode, ali lopta jednostavno nije htjela u mrežu. I u nastavku susreta na Kantridi Neretva je bila bolja, rasploženija za igru i realizaciju, uz veliku dozu borbenosti.

U 60. minuti odlični sudac pokazao je na bijelu točku nakon prekršaja domaćih, pa je Terzić s 11 metara pogodila za 0:2.

Pet minuta kasnije hitra Ana Mandić završila je uspješno novi napad Neretve i postigla pogodak za konačnih 0:3.

U redovima Neretve nije bilo slabog mjesta, i sve su igračice zaslužne za vrijednu pobjedu i veseo povratak u Metković.

Piše: Pero Jakić / Metković NEWS