ŽENSKI NOGOMET

Neretva izgubila, ali ostaje u 1. HNL

U nastavku doigravanja za ostanak nogometašice Neretve izgubile su na svom terenu u nedjelju s 2:4 (2:2) u susretu s Katarinom Zrinski.

Domaće su pogotkom Bulum povele s 1:0 u petoj minuti, a minutu kasnije gošće su poravnale pogotkom Klarić s 40 metara na 1:1, a nakon velike pogreške Neretvine obrane.

Da stvar bude gora, gostujuća ekipa stiže već u 10 minuti do nove prednosti (1:2), ali su ekipe otišle na odmor uz rezultat 2:2, jer je Lucija Borovac poentirala u 42. minuti.

I kad se očekivao nastavak aktivnosti za vodstvom Neretve, Cicijelj u 47. minuti dovodi svoju ekipu do 2:3 !

Metkovke su i kao i u prvom dijelu stalno imale terensku nadmoć, borile su se, pokušavale, nastojale…

Nažalost, Nađ je u 77. minuti iskoristila ukazanu prigodu i pogodila za vodstvo Katarine, 2:4.

Inače, može se reći da su igračice Katarine četiri puta prešle centar i postigle četiri gola, a domaće su unatoč golemoj premoći opet izgubile. Prema mišljenju trenera Mijoča, suđenje nije bilo, u najmanju ruku objektivno. Neretvi su poništena dva gola, a jednom nije označen kazneni udarac s 11 metara, iako je za to bilo razloga.

Sve u svemu, iako je Neretva izgubila ne prijeti još ispadanje iz Lige jer je Lepoglava u nedjelju kod kuće izgubila od Viktorije.

No, da upravu i stručni stožer čekaju brojne zadaće u stabiliziranju ekipe, to je posve sigurno.

23. MARATON LAĐA

Bončani lađari sv. Ilije stigli u Metković

Za nama je još jedno izdanje Maratona lađa na Neretvi. Prvo mjesto dijele ekipe Zagreba i Stabline a treći u cilj su stigli lađari sv. Ilije Metković, kojima je ovo prva medalja i dosad najbolji plasman, što će se zasigurno slaviti u Metkoviću.

Brončane lađare smo dočekali ispred njihovih prostorija, donosimo fotografiju i video prilog… uskoro opširnije i ukupni poredak. Čestitamo!

NEXTBIKE 300x250px
Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250