3. HNL JUG

Neretva bez bodova iz Stobreča

Stobrečki Primorac je na svom terenu pobijedio Neretvu s 2:1 (1:1) i stekao bolje izglede za očuvanje trećeligaškog statusa.

Poveli su gosti golom Juričića u 25. minuti, a domaći poravnali prije odlsaka na odmor.
Unatoč velikom broju prilika, Neretva ih nije iskoristila pa su domaći u 72.minuti iz prekida stekli 2:1 te su taj rezultat sačuvali do kraja utakmice.

Prema riječima trenera Neretve , Gorana Galova, njegova momčad stvarala je prilike ali nije bilo precizne i učinkovite realizacije. Unatoč kiši, teren je ipak bio dobar za igru i kontrolu lopte. Nakon nvog gostujućeg poraza, metkovski sastav i dalje je na desetoj poziciji s 36 bodova.

U ovom kolu Jadran LP pobijedio je dosadašnjeg lidera prvebstva Primorca iz Biograda s 1:0, dok je Neretvanac s 3:2 poražen u Unešiću od Zagore s 3:2.

PRIPREMNA UTAKMICA

Odlična predstava nogometašica Neretve, Donat iz Zadra pobijedile s visokih 8:0

Odlična predstava nogometašica ŽNK Neretva, u generalnoj probi pred početak prvenstva na svom terenu pobijedile su ekipu ŽNK Donat iz Zadra s visokih 8:0.

Golove za Neretvu su postigle Marija Herceg tri pogotka, Veronika Terzić dva pogotka, i po jedan pogodak postigle su Nina Mijoč, Helena Perić i Sara Herceg.

BP OKTAN 300×250