3. HNL JUG

Neretva bez bodova iz Stobreča

Stobrečki Primorac je na svom terenu pobijedio Neretvu s 2:1 (1:1) i stekao bolje izglede za očuvanje trećeligaškog statusa.

Poveli su gosti golom Juričića u 25. minuti, a domaći poravnali prije odlsaka na odmor.
Unatoč velikom broju prilika, Neretva ih nije iskoristila pa su domaći u 72.minuti iz prekida stekli 2:1 te su taj rezultat sačuvali do kraja utakmice.

Prema riječima trenera Neretve , Gorana Galova, njegova momčad stvarala je prilike ali nije bilo precizne i učinkovite realizacije. Unatoč kiši, teren je ipak bio dobar za igru i kontrolu lopte. Nakon nvog gostujućeg poraza, metkovski sastav i dalje je na desetoj poziciji s 36 bodova.

U ovom kolu Jadran LP pobijedio je dosadašnjeg lidera prvebstva Primorca iz Biograda s 1:0, dok je Neretvanac s 3:2 poražen u Unešiću od Zagore s 3:2.

TENIS KLUB METKOVIĆ

Lea Svaguša pobjednica Županijskog turnira na Korčuli

Županijski teniski turnir se igrao na Korčuli 18. svibnja. Kako je tada došlo do odgađanja finala za curice ono je odigrano danas.

U ovom zaostalom finalu igrale su Lea Svaguša iz Metkovića i Lucia Žuvela iz TK Mot, Korčula. Lea je pobijedila rezultatom 6:3!

Čestitamo Lei i Teniskom klubu Metković!

BP OKTAN 300×250