JURA SHOP – AKCIJA Vikend

NASTAVLJA SE NIZ USPJEŠNOSTI

Nogometaši ONK Metkovića sve bliže velikom uspjehu

Nogometaši ONK Metkovića nastavili su proljetni dio prvenstva u Županijskoj ligi bodom u susretu s Župom dubrovačkom, a u ponedjeljak su uzeli sva tri boda Jadranu u Smokvici i dokazali da su najizgledniji kandidati za prvaka 1. ŽNL DNŽ. Metković je poveo u 20. minuti golom Duje Medaka iz daljine a njegov udarac lijevom nogom vratar Jadrana nije mogao braniti.

Pet minuta kasnije, 1:1, nakon ubačaja lopte pred vratara Batinovića, ali obrana nije na vrijeme prepoznala opasnost.

Pred odlazak na odmor (41. minuta) Dragan Brečić, taj nogometni velemajstor lijepo je primio loptu nakon kornera i poslao u mrežu za 1:2 !

S tim se rezultatom otišlo na odmor. Metković je dominirao i u nastavku, stvarali su njegovi igrači izgledne prilike, imali su punu kontrolu stanja na terenu, a sve se to isplatilo u 76. minuti. Tada je Ivan Šutalo na dodavanje Duje Medaka lijepo pogodio i osigurao pobjedu i bodove svojoj momčadi.

Medak je opet pružio jednu nezaboravnu partiju (gol i asistencija), Šutalo je pokazao spretnost vrsnog strijelca, u obrani su ”carevali” vratar Batinović, Jelčić i Plećaš a kako igra Dragan Brečić ne treba ni govoriti. Riječju, u redovima pobjednika nije bilo slabog mjesta, pa treba očekivati nove uspjehe ove uigrane i sjajne momčadi sve do kraja prvenstva i  svi se nadamo, zajedničkog slavlja zbog osvajanja prvog mjesta.

NK Jadran (Smokvica) – ONK Metković 1:3 (1:2)

DOIGRAVANJE ZA PRVAKA DRŽAVE

Boćarima treba pobjeda u susretu s Vargonom

U doigravanju za prvaka države u boćanju, BK u uzvratnom 4-finalnom susretu na svom terenu dočekuje BK Vargon iz Rijeke.

Prošloga vikenda Riječani su slavili sa 17:9, pa se vjerojatno nadaju da će slaviti i u Metkoviću. Međutim, Metkovci sigurno je, neće lako prepustiti bodove odnosno pobjedu svojim gostima čije kvalitete dobro poznaju.

Prije odlaska u Rijeku cilj je bio pobijediti ili doživjeti što minimalniji poraz.

Stoga se u našem Boćarskom domu u subotu može očekivati zanimljivo nadmetanje boćarskih majstora Dodiga, Vidovića i ostali članova Metkovića s također istaknutim pojedincima iz Rijeke.

Pekarstvo Metkovka – Akcija Sl5 300×250