SLATKA POBJEDA DJEVOJČICA S NERETVE U SPLITU

Nakon vrlo dobre igre rukometašice Metkovića došle do prve pobjede

Na kraju je pravda zadovoljena, Metkovke su u susretu s ekipom Split 2010 2 izvojevale pobjedu, 18:19 (9:7), zahvaljujući borbenoj igri posebice u drugom dijelu.

Pobjednički gol postigla je Antonela Srna nakon minute odmora, a sedam sekundi prije kraja utakmice. Na samom početku rezultat je nekoliko puta bio izjednačavan, a potom su igračice Splita došle do prednosti 7:4. Petra Obšivač nije iskoristila čak dva sedmerca u prvom dijelu, ali je ista igračica smanjila vodstvo domaćih na 7:5. Ipak Splićanke su na odmor otišle s dva gola viška 9:7 !

I onda u nastavku djevojčice s Neretve kreću u bitku za bodove, pogocima Šiljeg i Srne koje su poravnale na 9:9 i 11:11, a zatim sjajna Petra donosi prednost svojoj ekipi io prvo vodstvo 11:12.

Uslijedilo je nekoliko poravnanja, a onda Obšivač i Srna okreću vodu na svoj mlin i Metković vodi 14:16, zatim i 14:17 (55. minuta). Pohitale su i domaće igračice k poravnanju, a uspjela Zelić u 58. minutu pogotkom za 18:18.

Klupa Metkovića tražila je minutu odmora, igra je nastavljena a kako rekosmo Antonela Srna postigla je pogodak za 18:19 i veliku pobjedu svoje ekipe.

Sastav i strijelci: Prnjić, Obradović, Obšivač 7, Srna 6, M. Vidović, Gustin 2, Bebić, Družijanić, Dropuljić 1, Jarak, J. Vidović, Vatović, Dodig, Kozina i Šiljeg 3.

Pogledajte pobjedničke pogotke.

3. KOLO UMA METKOVIĆ

Komarna dijeli vrh tablice s ekipama Sv. Roko Podrujnica i Opuzen, donosimo rezultate malonogometaša

U ponedjeljak je odigrano još jedno kolo malonogometaša UMA Metković lige. Nakon tri odigrana kola Komarna još uvijek drži vrh tablice, a dijeli ga sa ekipama Sv. Roko Podrujnica i Opuzen.  Donosimo rezultate i ukupni poredak.

MNK MLINIŠTE – MNK PODKRAJ 3:3
MNK SV.ROKO PODRUJNICA – ŠKU 4 ASA 9:1
ISPOD STREHE – MNK CRNI PUT pek.Metkovka 4:1
UL JERKOVAC – DALMATA VOLAREVIĆ PROMET 0:1
OPUZENSKA CP Metković – MNK KOMARNA 1:14
MNK SV.NIKOLA Metković – MNK VID 1:4
AMNK OPUZEN – MNK PRUD 4:1