SPORT

Najave sportskih događanja

Najave sportskih događanja preko vikenda 11./12. svibnja 2013. godine.

Objavljeno 11. svibnja 2013. u kategorijama: Metković, News, Nogomet, Sport.

NOGOMET

Subota, 11.5.2013.

3.HNL JUG 27. kolo

Ivanbegovina, u 17:00 sati
NK KAMEN – NK NERETVA

Ploče,igralište NK Jadrana u 17:00 sati
NK JADRAN LUKA PLOČE – NK PRIMORAC (Biograd na moru)

Benkovac, Gradski stadion u 17:00 sati
NK VELEBIT – NK NERETVANAC (Opuzen)

1.HNL JUG ml.pioniri/pioniri 27. kolo

Metković, igralište Iza vage
u 10:00 sati ml.pioniri NK NERETVA – NK IMOTSKI
u 11:30 sati pioniri NK NERETVA – NK IMOTSKI

Nedjelja, 12.5.2013.

1.ŽNL Dub/Ner pod HNS-om 19.kolo

Čibača, igralište Tarantela u 17:00 sati
NK ŽUPA DUBROVAČKA-NK GUSAR(Komin)

ONK METKOVIĆ – slobodan

1.ŽNL Dub/Ner pod ŽNS 13.kolo

Dubrovnik, igralište na Lapadu u 14:30 sati
HNK DUBROVNIK 1919 – NK MAESTRAL (Krvavac)

2.HNL JUG kadeti/juniori 18.kolo, skupina županije Dub/Ner

Metković, igralište Iza vage
u 13:00 sati kadeti NK NERETVA – BŠK ZMAJ (Blato)
u 15:00 sati juniori NK NERETVA – BŠK ZMAJ (Blato)

 

 

MALI NOGOMET

Uma Metković 2012/13 – Završnica

Liga kup – polufinale, ponedjeljak, 13.5.2013.

u 19:20h CRNI PUT – GRANIČAR
u 20:10h GRANIČAR MLADI – C.B.AQUARIUS NEUM

FINALE, utorak, 14.5.2013. u 20:00h

Imamo četri kandidata i četri želje za osvajanje “LIGA KUPA” u ovoj sezoni malonogometaša amatera

UMA METKOVIĆ

Crni put koji brani titulu osvojenu prošle sezone, Graničar stari popularno zvan jer imamo Graničar mlade koji su novi prvaci a naravno i nepredvidivi C.B.Aquarius Neum spoj mladosti i iskustva koji su eliminirali drugoplasiranu Škrapu Momiće i trećeplasirane Sv.Roko Podrujnicu iz prvenstva koji također računaju na plasman do kraja. Vidjet ćemo čija će želja obistinit.
Dođite na završnicu sezone i pogledajte one koji će okruniti za ovu godinu…!

Nakon finalne utakmice dodjela pojedinačnih i momčadskih nagrada za proteklu sezonu 2012/13.

 

 

BOĆANJE

Subota, 11.5.2013.

2.HBL JUG 12.kolo

Srebreno, boćarski dom u 16:00h
BK HIDROELEKTRANA DUBROVNIK-BK PLOČE

3.HBL JUG skupina Dubrovnik/Neretva 12.kolo

Šarić Struga, boćarski tereni u 16:00h
BK SLIVNO – BK OMLADINAC (Vodovađa)

Nedjelja, 12.5.2013.

3.HBL JUG skupina Dubrovnik/Neretva, zaostala utakmica 11.kolo

Metković, Boćarski dom u 10:00h
BK PRUD-BK DONJI BRGAT

Prenosi fb site: Sport Neretva

Autoškola Narona, Upis – 640px
Autoškola Narona – 640px

Komentari