DJEČACI I SENIORI ZAJEDNO

Na utakmici sa Solinom istrčat će i dječaci RK Metković Mehanike

Iz RK Metković Mehanike stigla nam je vijest da će na utakmici u subotu sa Solinom biti određenih inovativnih sadržaja za gledatelje i sportsku javnost.

Prilikom izlaska seniora na parket u gimnazijskoj dvorani istrčat će i mladi rukometaši kluba, dječaci rođeni 2009. godine i mlađi. Tijekom odmora oni će odmjeriti znanja i vještine u mini-rukometu, pa će roditelji i gledatelji imati priliku pljeskom nagraditi poteze najmlađih članova rukometnog prvoligaša iz Metkovića.

Trener Filip Romić, igrači i članovi uprave poručuju da u susretu sa Solinom ne treba ni pitati tko će pobijediti. Bit će to rukometaši Metković Mehanike jer bi svaki drugi ishod bio prvorazredno iznenađenje.

Početak utakmice zakazan je za 19 sati.

BOD NA KRAJU DOIGRAVANJA ZA OSTANAK

Završena je jedna od najtežih sezona, Neretvanke ćemo i slijedeće godine gledati u Prvoj ligi

Neretvi samo bod na kraju doigravanja za ostanak u 1.HNLŽ.

Nogometašice Neretve i sljedeće će sezone igrati u 1.HNLŽ. Konačno je završena jedna od najtežih sezona u povijesti ne samo Neretve nego i sporta uopće.

U posljednjoj utakmici doigravanja za ostanak, Metkovke su igrale neodlučeno s Viktorijom iz Slavonskog Broda, 2:2 (2:1).

Gošće su u 21. minuti iskoristile neopreznost Neretvine obrane i pogotkom Kurkutović stigle do prednosti od 0:1.

Devet minuta kasnije dobro je reagirala Milinović koja je poravnala na 1:1.

U 39. minuti Marija Matuzić ubacila je loptu u vlastitu mrežu, za vodstvo Neretve, 2:1.

U nastavku su dvije ekipe opet pokazale želju i nastojanja da dođu do pobjede.

U 54. minuti Kurkutović postiže svoj drugi gol, a do kraja ni jedne ni druge nisu uspijevale promijeniti rezultat, koji inače odgovara i jednima i drugima.

Susret kojemu nisu nazočili gledatelji vodio je sudac Dario Košutić iz Šibenika, a Neretva je igrala u sastavu: Kešina, Musulin, Šunjić, Sušak, Matić, Dedaj, Mijoč, Borovac, Bulum, Bokšić (Suton), Milinović (Jurković).

NEXTBIKE 300x250px
Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250