Neretvanski Oglasnik 1200x200px

BOĆARI METKOVIĆ OPET GOSTUJU

Može li BK Metković do novih bodova u susretu s Komolcem?

Nakon uspješnog gostovanja u Primoštenu boćari Metkovića i u subotu će gostovati, i to u Dubrovniku gdje će odmjeriti snage s domaćim Komolcem.

Prošle jeseni Metković je kod kuće bio bolji, s 19:7. Trenutačno, Metković se nalazi na trećem mjestu s 15 bodova i pet pobjeda, a doživio je dva poraza.

Komolac je od 8 klubova na sedmoj poziciji s 6 bodova. Ako je suditi po tomu, očito je da je Metković kvalitetnija ekipa, ali braća Čorluka, Dodig, Grbić, Krstičevići i ostali boćari Metkovića moraju se maksimalno potruditi kako bi dohvatili pobjedu i nove bodove. Posebno bi to bilo važno uoči velikog derbija u Metkoviću između Metkovića i vodeće ekipe prvenstva, Bistona (20.veljače).

ŽENSKI RUKOMET

Marina Kaštela bolja od Metkovića

Arhivska fotografija

U nedjelju kasno navečer rukometašice Metkovića odigrale su gostujuću utakmicu s Marinom Kaštela i izgubile rezultatom 28:22 (12:11).

U prvom dijelu mlade Metkovke igrale su vrlo dobro iako nisu bile u punom sastavu. Nakon domaćeg vodstva od 1:0, krenule su svom snagom i došle su do prednosti od 2:3, 4:5, 4:6, te u 20.minuti do 7:8 !

Nakon toga Marina je zaigrala odlučnije pa u 24.minuti bilježi prednost od jednog gola, 10:9, i 12:9 u 29.minuti, ali su igračice Metkovića uspjele smanjiti razliku na 12:11 uoči samog odlaska na odmor.

U nastavku Kaštelanke su uvećavale svoju prednost, zatim Metković u 40.minuti stiže do 18:16, ali domaće kreću još jače i bilježe šest golova razlike u svoju korist. Tih šest razlike ostalo je zapisano i na kraju susreta.

Anđela Sušak postigla je 13 golova (4 sa sedam metara), a Rita Šiljeg pet za Metkovićm, dok je kod domaćih Čatelov postigla 6 a Matiješaević 7 golova.

Do zimske stanke Metković bi trebao odigrati još čak tri odgođene utakmice pa se možemo nadati i pobjedama.

Pekarstvo Metkovka – Akcija S21 Banner 300×250