Ostanimo u kontaktu

3. MEĐUNARODNI TURNIR U MALOM RUKOMETU U ČAPLJINI

Metković Mehanika i Jerkovac najuspješnije ekipe, najbolji pojedinci Matej Vladimir, Duje Ćerlek i Nora Prusac

Objavljeno prije

Rukometna akademija Čapljina bila je u subotu domaćin 3. Međunarodnog turnira u mini rukometu RA CUP 2019. koji je okupio 11 klubova i čak 36 ekipa.

Natjecali su se dječaci rođeni 2008., djevojčice rođene 2008. godine i mlađe te dječaci rođeni 2009. godine i mlađi.

Najviše razloga za slavlje su imale metkovske ekipe „Jerkovca“ i „Mehanike“.

U kategoriji dječaka 2008. godište najbolji vratar je Duje Ćerlek iz Metković Mehanike dok iz iste ekipe dolazi najbolji igrač Matej Vladimir.

Konačni poredak u ovoj kategoriji je :

1.Metković Mehanika
2.Rukometna akademija Čapljina
3.Jerkovac Metković

U kategoriji dječaka rođenih 2009. i mlađi najbolji vratar je Zlatko Rebac iz Rukometne akademije Čapljina dok je najbolji igrač iz mostarskog Zrinjskog Marko Ljubić.

Konačni poredak u kategoriji dječaka 2009. i mlađi :

1.Metković Mehanika
2.Zrinjski Mostar
3.Rukometna akademija Čapljina

U kategoriji djevojčica rođenih 2008. i mlađe najbolja vratarka je Milka Selak iz Izviđača dok je Nora Prusac iz Jerkovca najbolja igračica.
Konačni poredak u kategoriji djevojčica rođenih 2008. i mlađe :

1.Jerkovac Metković
2.Izviđač Ljubuški
3.Rukometna akademija Čapljina

Oranizatori zahvaljuju svim ekipama koje su sudjelovale : RK IZVIĐAČ LJUBUŠKI, RK MEĐUGORJE, HMRK ZRINJSKI MOSTAR, HŽRK GRUDE, RK JAJCE, OŽRK KRAJINA CAZIN, RK ČELIK JUNIOR ZENICA, RK OPUZEN, RK JERKOVAC METKOVIĆ I RK METKOVIĆ MEHANIKA.

Izvor i foto: Rukometna akademija Čapljina

MEMORIJALNI TURNIR 'EUGEN ERJAUC'

Počinje nokaut faza, ždrijebom odlučeno tko s kim igra do velikog finala

Objavljeno prije

Veliko finale Memorijalnog turnira Eugen Erjauc održava se 22. srpnja, a večeras počinje nokaut faza natjecanja. Ždrijebom je poznato tko igra s kim do finala. U tablici iznad pogledajte predstojeći tijek turnira.

 

Nastavi čitati
BP OKTAN 300×250

Najčitanije