SUN RUN

Lukrecija Krstičević prva na utrci u Gradcu

Lukrecija Krstičević je u nedjelju, 12. svibnja sudjelovala na utrci u Gradcu u odličnoj organizaciji SUN RUN-a.

Na utrku od 4 km su se prijavila 363 natjecatelja, ali zbog loših vremenskih uvjeta na kraju je sudjelovalo 138 natjecatelja. Lukrecija je još jednom pokazala svoj iznimni sportski duh i unatoč kiši, velikim usponima i skliskim spuštanjima, odradila je zagrijavanje i utrku završivši na prvom mjestu u kategoriji žena. Lukrecijino vrijeme je bilo 16:37 i ostvarila je bolji rezultat nego prošle godine. U sveukupnom poretku, tj. i u muškoj i ženskoj kategoriji ostvarila je peti rezultat utrke.

Moramo spomenuti i Marina Jerkovića iz Udruge lađara Jerkovac koji je osvojio izvrsno treće mjesto.

Čestitamo Lukreciji i trenerici Martini Nikolić, kao i Marinu, na iznimnim uspjesima.

VRIJEDI POGLEDAT VIŠE PUTA

Pogledajte majstoriju Veronike Terzič za vodstvo Neretve od 3:0 protiv Agrama

U nedjeljnjem susretu, u kojem je ŽNK Neretva na domaćem terenu pobijedila ŽNK Agram s visokih 4:0, izdvojili smo majstoriju Veronike Terzić za vodstvo Neretve od 3:0.

Golove za Neretvu su još postigle Marija Herceg i Nina Mijoč, te autogol Pavičić.