SJAJNA SPORTSKA PRIČA S DESNE STRANE METKOVIĆA

Limači ONK Metkovića osvojili jaki međunarodni turnir u Pločama

Limači ONK Metkovića

Nakon osvojenog trećeg mjesta na završnici županijskog natjecanja koje se igralo prošli četvrtak u Dubrovniku, limači ONK Metkovića ostvarili su još jedan sjajan uspjeh, osvojivši jaki međunarodni turnir u Pločama. U konkurenciji prvoligaša Hajduka i Splita, drugoligaša Dugoplja i Imotskog, zatim Brotnja, Župe Dubrovačke, Neretve, Dubrovnika, mladi igrači ONK bili su najbolji osvojivši zasluženo prvo mjesto.

Najprije su u skupini uvjerljivo porazili ŠN Gradac/Staševica 7:0 i opuzenski Neretvanac 4:2, te su poraženi od Dugopolja 1:2. Slijedilo je četvrtfinale protiv Brotnja kojeg su mladi ONKovci uvjerljivo savladali sa 8:4, da bi u polufinalu tijesno slavili protiv Imotskog 2:1 te u finalu nakon regularnog dijela koji je završio 1:1, boljim izbođenjem jedanesterac pobijedili prvoligaša Splita.

Osim prvog mjesta u Metković idu još dva trofeja: najbolji strijelac turnira je Jure Ereš, a najbolji igrač Mile Parmać.

Drugi pehar u tri dana najmlađe selekcije ONK Metkovića pokazao je kako se radi kvalitetno i da se taj rad uvijek isplati.

Nakon završene sezone i pločanskog turnira mladim igračima trenera Dominikovića sljedi nastup na ALPAS Kupu za koji je ONK Metković dobio pozivnicu organizatora što je velika čast budući da se radi o izuzetno jakom natjecanju na kojem će sudjelovati velikani kao što su Hajduk, Dinamo, Crvena Zvezda, Željezničar, Maribor, Sparta Prag, Sturum Graz, a na rasporedu je u lipnju u Velikoj Gorici.

Mi čestitamo mladim momcima i treneru na odličnim uspjesima i želimo im još puno uspjeha u budućnosti.