KARATE

KK Knez Domagoj u Rami osvojio 4 medalje

Objavljeno 15. listopada 2017. u kategorijama: Borilački sportovi, News, Sport.

Karate klub Knez Domagoj (2)

Karate klub Knez Domagoj jučer je sa 7 natjecatelja nastupio u Rami gdje se održava 8. Međunarodni karate turnir RAMA OPEN 2017. te je ukupno osvojio 4 medalje, od kojih je u kategoriji djevojčice 8 god. broncu osvojila Jelena Lazarević, kao i Dean Knežić u kategoriji dečki 8 god. U kategoriji ekipno dečki 8 god. (Dean Knežić, Matej Kljusurić, Bruno Nižić) osvojeno je 1.mjesto (zlato), a cure 8 god. (Jelena Lazarević, Erika Vasilj, Lucija Plećaš) osvojile su 3. mjesto. Uspješno je sudjelovao i Marko Ilić u kategoriji dečki 10.god.

Na turniru je sudjelovalo preko 500 natjecatelja iz 60-ak klubova. Ove godine je to ujedno i izborni turnir za kadete, juniore i seniore U21 za odlazak na svjetsko prvenstvo na Tenerife. Čestitke za naše članove!