26 MEDALJA ZA KK KNEZ DOMAGOJ

Karate klub ‘Knez Domagoj’ Metković vrši upis novih članova

Objavljeno 15. travnja 2017. u kategorijama: Karate, Metković, News, Sport.

Karate klub Knez Domagoj Metković

Galerija

KARATE KLUB „KNEZ DOMAGOJ“ METKOVIĆ  vrši upis novih članova.

Karate termini:

  • PONEDJELJAK 18.30- 21.00 SATI
  • SRIJEDA 18.30- 21.00 SATI
  • PETAK  18.30-21.00 SATI

Rekreativno vježbanje fitnes-rekreacija za žene i djevojke:

Prvi trening 27.03.2017 god. u 18.30 sati kada će biti i dogovor o prilagodbi termina prema potrebama i mogućnostima.

Light kickboxing:

Od 28.03.2017 god. počinju treninzi u vremenu od 19.30-20.30 sati.

U ovoj im se disciplini mogu pridružiti i svi kandidati/kandidatkinje za policijsku akademiju iz cijele doline Neretve i šire.

U pripremi je i program za pripremu kandidata za upis na kineziološki fakultet.

Treninge će voditi stručno osposobljeni i licencirani treneri.

Sve druge informacije možete dobiti na brojeve: 098 940 9758; 098 932 3878.

26 medalja za Karate klub Knez Domagoj Metković!

Na prvenstvu Dubrovačko Neretvanske županije u karateu održanom 19. ožujka u Pločama, Karate klub Knez Domagoj Metković je sa svojim 31 natjecateljem osvojio 26 medalja!

Medalje su osvojene u slijedećim kategorijama:

KATE:

Mlađi učenici: Bruno Nižić (1.mjesto), Matej Kljusurić (2.mjesto), Nikola Ivanković(3.mjesto) i Jure Ilić (3.mjesto). U navedenoj kategoriji su nastupili i Dean Knežević te Petar Ilić.

Također treba istaknuti da je to bila i najbrojnija kategorija u kojoj je Knez Domagoj uzeo sva odličja, uključujući i 5., 6. i 7. mjesto.

U kategoriji mlađe učenice: Jelena Lazarević (1.mjesto), Erika Vasilj (3.mjesto)

Također su nastupile i Lucija Barišić, Lucija Plećaš, Ela Mimica, Lucija Bebić i Mila Brečić koja je prvi put nastupila.

U kategoriji učenici nastupio je Marko Ilić te bio najuspješniji s osvojenjm 1.mjestom.

U kategoriji učenice: Hanna Volarević (3.mjesto) i Mihaela Marević (3.mjesto)

Nastupila je i Lucija Dominiković.

U kategoriji mlađe kadetkinje nastupila je Katarina Lazarević i osvojila 2.mjesto.

BORBE:

U kategoriji mlađi učenici -26 nastupili su Dean Knežić (1.mjesto) i Bruno Nižić (3.mjesto)

U kategoriji mlađi učenici -30 Matej Kljusurić je osvojio 2. mjesto.

U kategoriji učenici -30 prvi put nastupio je Marko Ilić te osvojio 2.mjesto.

U kategoriji učenici -42 nastupio je Ivan Gujinovic te osvojio 1.mjesto

U kategoriji učenice +44 nastupila je Ana Bebić i osvojila 2. mjesto.

U kategoriji mlađi kadeti nastupio je Ivan Bebić i osvojio 1. mjesto.

U kategoriji mlađe kadetkinje  -45  Petra Kljusurić je osvojila 3. mjesto.

U kategoriji mlađe kadetkinje  -55  Matea Bebić je osvojila 2. mjesto.

U kategoriji mlađe kadetkinje  +55  Ivana Ilić je osvojila 2. mjesto.

U juniorima -61 nastupio je Bebić Ante (2. mjesto)

U mlađim seniorkama -61 nastupila je Klara Marević (2. mjesto)

U kategoriji seniori -76 nastupili su Ante Bebić (2.mjesto) i Zoran Volarević (3.mjesto)

U seniorima +84 nastupili su Mladen Kolovrat (1.mjesto) i Martin Ivanković (2.mjesto)

Komentari