PLOČE OPEN

Karate klubu ‘Knez Domagoj’ čak četrnaest medalja

Karate klub Knez Domagoj osvojio je 14 medalja na međunarodnom turniru u Pločama ‘5. Ploče Open’ na kojem je sudjelovalo oko 450 natjecatelja s preko 480 prijava iz 38 klubova i 3 države.

U katama su medalje osvojili:
– 2. mjesto (srebro) Jakov Zovko – cicibani, Ante Raič – ml. učenici
– 3. mjesto (bronca) Gabrijela Bebić – cicibanke, Jelena Lazarević – ml.učenice, Petar Ilić, Katja Bulum, Noa Antunović, Jure Ilić, Antonija Plećaš, Karmen Kraljević i Ivan Volarević.
U borbama su nastupili:
Dean Knežić – 3. mjesto u kategoriji ml. učenici – 30kg, Lucija Plećaš ml. učenice +44, Duje Blažević – juniori -68

U veoma jakoj konkurenciji Karate klub Knez Domagoj je napravio vrlo dobar rezultat, gdje bi izdvojili Luciju Plećaš (T) koja je u izuzetno jakoj konkurenciji osvojila broncu, kao i Luciju Plećaš koja je u isto jakoj konkurenciji nesretnim slučajem izgubila broncu i kod vodstva od 3:0 nije mogla uspješno završiti borbu.

Klub su još uspješno predstavljali Marko Ilić, Erika Vasilj, Lea Dominiković, Ivan Borna Ćelić, Stipan Plećaš, Julijana i Teona Čolović, Petra Ivanković, Lucija Bebić i Judita Batinović.

Vodstvo kluba je jako zadovoljno nastupom jer je većina nastupila prvi put na natjecanju, a za klub je ukupno nastupilo 26 članova.

Izvor i foto: Facebook – Karate klub ‘Knez Domagoj’

ŽENSKI NOGOMET

Prvenstvo u 1. HNLŽ počet će ipak 14. lipnja

Povjerenik za natjecanje Prve ženske nogometne lige, Tomislav Kuzman, poslao je klubovima obavijest da će se prvenstvo nogometašica ipak nastaviti 14. lipnja 2020.godine kako je i bilo odlučeno. To je obrazložio činjenicom da ne postoji konsenzus oko promjene nastavka natjecanja Prve HNLŽ, iako su neki klubovi promjene tražili, a među njima bio je ŽNK Neretva.

Još će se možda donijeti odluka o mogućem pomicanju sezone do 9. kolovoza kako bi se izbjeglo igranje radnim danom.

To ujedno znači da će ŽNK Neretva odigrati sve četiri preostale prvenstvene utakmice te da će nakon toga sudjelovati u doigravanju za prvaka (ako bude među prve četiri ekipe), ili u ligi za ostanak bude li nakon te četiri utakmice peta.

To je za Neretvu, ali i za druge klubove novi organizacijski izazov jer se ne radi o profesionalnom klubu kao što je slučaj u Prvoj HNL za muške, a osim toga koronakriza uvelike se odrazila i na financijske mogućnosti sponzora i sportskih asocijacija u gradu.

Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250