PLOČE OPEN

Karate klub Metković izborio deset medalja

Ploce-open-2013

Danas, 30. studenog Karate klub Metković nastupio je u Pločama na Međunarodnom klupskom karate turniru, Ploče Open. Na turniru je učestvovalo 537 natjecatelja iz 42 kluba iz Hrvatska, BiH i Crne Gore, dok su za Karate klub Metković nastupila 22 natjecatelja u 30 kategorija.

Klub je u borbama osvojio ukupno 10 medalja, dok su natjecatelji nastupili u čak 6 finalnih borbi te osvojili dva zlata i četiri srebra. Pored navedenih rezultata četvoro natjecatelja Karate kluba Metković, izgubivši u polufinalnim borbama u repasažnim nastupima osvojili su i četiri brončane medalje.

Osvajači zlatnih medalja su Ivana Brnas i Ema Vidović, srebra Maja Žderić, Iva Vučić, Ante Dugandžić i Matea Bebić, dok su brončanu medalju osvojili Ivan Batinović, Ante Krstičević, Petar Borovac i Iva Vučić.

NAJAVA: 07. prosinca u Rijeci će se održati Prvenstvo države za kadete i kadetkinje na kojem za Karate klub Metković nastupaju Maja Žderić i Gabi Dominiković.