KARATE KLUB 'KNEZ DOMAGOJ'

Karatašima 30 medalja u katama i sedam u borbama

Objavljeno 17. veljače 2018. u kategorijama: Foto Galerija, Karate, Metković, News, Sport.

Karate klub Knez Domagoj danas je sudjelovao na Prvenstvu županije u Pločama sa 33 natjecatelja.

Medalje za prvo mjesto u katama osvojili su: Jelena Lazarević, Bruno Nižić, Matej Kljusurić, Gnječ Stanko, Marko Ilić, Volarević Hanna, Volarević Ivan, Lazarević Katarina.

Medalje za drugo mjesto osvojili su: Plećaš Stipan, Ilić Petar, Plećaš Antonija, Nižić Bruno, Begić Roko, Plećaš Lucija (T), Nižić Ivano, Bebić Leon, Lazarević Karla.

Medalje za treće mjesto osvojili su: Bukovac Gabrijela, Bebić Lucija, Vrankić Žarko, Čolović Teona, Čolović Julijana, Knežić Dean, Ilić Jure, Vasilj Erika, Herceg Franjo, Marušić Matea, Plećaš Lucija (Z), Marević Mihaela.

U borbama medalje su osvojili: Kljusurić Matej (prvo mjesto), Nižić Bruno (prvo mjesto), Kljusurić Petra (prvo mjesto), Ilić Ivana (prvo mjesto), Knežić Dean (drugo mjesto), Bebić Ivan ( drugo mjesto), Bebić Ana (treće mjesto).