KARATE

Kadetkinja KK Metković prvakinja Dalmacije

Na danas održanom Prvenstvu Dalmacije u karateu, KK Metković je nastupio sa tri kadetkinje od kojih je jedna postala prvakinja Dalmacije.

Objavljeno 17. studenoga 2013. u kategorijama: Karate, Metković, News, Sport.

KK Metković

SPLIT, 17. studenog – Na danas održanom Prvenstvu Dalmacije u karateu, za uzraste kadeta, juniora i mlađih seniora, Karate klub Metković nastupio je sa tri kadetkinje koje su ostvarile sljedeće rezultate:

Maja Žderić osvojila je zlato i tako postala prvakinja Dalmacije u kategoriji -54 kg.
Marija Kiridžija u istoj kategoriji osvojila je broncu, dok je također broncu osvojila i Gabi Dominiković u kategoriji +54 kg.

Iste kadetkinje nastupile su i ekipno, te se u tom nastupu plasirale na treće mjesto.

Sljedeće kontrolno natjecanje u ovoj godini je međunarodno klubsko natjecanje Ploče open koje će se održati 30. studenog, dok 07. prosinca Karate klub Metković odlazi u Rijeku na Državno prvenstvo za kadete i kadetkinje.