METKOVAC S IZRAELSKOM ADRESOM

Hrvoje Pažin s juniorima RK Maccabi Rishon LeZion osvojio izraelsko državno prvenstvo

Objavljeno 8. lipnja 2018. u kategorijama: Metković, News, Rukomet, Sport, Zanimljivosti.
Hrvoje Pažin, foto - Facebook - איגוד הכדוריד Israel Handball Federation

Metkovac Hrvoje Pažin trener je u izraelskom rukometnom klubu Maccabi Rishon LeZion te je sa juniorima kluba (99/98. godište i mlađi) osvojio izraelsko državno prvenstvo u rukometu.

Riječ je o velikom uspjehu za klub jer je na osvajanje prvenstva čekao trinaest godina. U dugoj sezoni su osvojili prvo mjesto u regularnom djelu prvensta, izgubili finale kupa i osvojili državno prvenstvo protiv ekipe Holona rezultatom 31:32.

Hrvoje Pažin bio je trener u RK Metković, RK Feniks, Rukometnoj akademiji Balić & Metličić Zagreb i RK Medvešćak, a i Izraelu je dvije godine te je treniranje juniora u Rishon LeZionu preuzeo prošle godine.

Našem sugrađaninu s izraelskom adresom čestitamo te mu želimo još puno uspjeha u njegovoj sportskoj karijeri.

Tekst: Metković NEWS