METKOVIĆ – DUBROVNIK 1919 3:2

Hat-trick Majića za nastavak pobjedničke serije

U zaostaloj utakmici 11. kola ONK Metković je savladao HNK Dubrovnik 1919 rezultatom 3:2, te tako nastavio pobjedničku seriju.

Objavljeno 4. prosinca 2013. u kategorijama: Metković, News, Nogomet, Sport.

golllll

METKOVIĆ, 4. PROSINCA – U zaostaloj utakmici 11. kola ONK Metković je na domaćem terenu savladao HNK Dubrovnik 1919 rezultatom 3:2, te tako nastavio pobjedničku seriju.

ONK METKOVIĆ – HNK DUBROVNIK 1919 3:2 (1:2)

U utakmici punoj preokreta prvi u vodstvo dolaze Metkovci, kada Majić u 6. minuti zabija za vodstvo od 1:0. Potom su uslijedila dva pogotka Dubrovčana, u 23. i 45. minuti, te se tako na poluvrijeme odlazi s rezultatom 1:2 u korist gostiju.

Nastavak donosi bolju igru Metkovaca. Rezultatski se to pokazalo u 67. minuti kada Majić prvo, na asistenciju Šiljega, pogađa za izjednačenje, a nakon toga u samoj završnici, u 89., realizira jedanaesterac te tako rezultat postavlja na konačnih 3:2.

Samo bod zaostatka daje još više na važnosti utakmici koja se igra u nedjelju, 8. prosinca kada Metković na domaćem terenu dočekuje ekipu Orebića sa kojom se u posljednjoj utakmici prvog dijela prvenstva bori za treće, odnosno drugo mjesto. Bit će napeto!