I. MEĐUNARODNI KARATE KUP SPLITA

Ekipno zlato u katama, dva srebra i četiri bronce za KK knez Domagoj

Objavljeno 5. veljače 2017. u kategorijama: Dalmacija, Karate, News, Sport.

Karate klub Knez Domagoj Metković

U nedjelju, 5. veljače 2017. održan je prvi Međunarodni karate kup Splita na kojemu je sudjelovalo preko 700 natjecatelja iz šest država Mađarske, Italije, Crne Gore, Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine.

Karate klub knez Domagoj iz Metkovića nastupio je sa 12 natjecatelja te ostvario 7 odličja, od toga jedno zlatno, dva srebrna i 4 brončana.

Zlatnu medalju u katama u kategoriji mlađe kadetkinje ekipno osvojile su Ivana Ilić, Ana Bebić i Mihaela Marević.

Srebrne medalje u katama u kategoriji cicibani osvojio je Bruno Nižić, a u kategoriji učenici ekipno osvojili su Nikola Ivanković, Bruno Nižić i Dean Knežić.

Brončane medalje osvojili su u kategoriji seniori Martin Ivanković, u kategoriji cicibanke Erika Vasilj i Ela Mimica, a u kategoriji cicibani Marko Talajić.

Također su uspješno sudjelovali Ivan Gujinović i Davor Beno.