I. MINI KUP REGATA U SPLITU

Dva pehara za naše veslače: ukupna pobjeda u kategoriji kadeta i sveukupni pobjednici osnovnih škola naše županije

U subotu je na regatnoj stazi Splitskog Spinuta održana 1. Mini Kup regata i Prvenstvo osnovnih škola dalmatinskih županija. Medalje su osvojili:

-1x juniori B  Roko Brečić osvojio je 3 mjesto
-4x GIG kadeti B u sastavu Frane Vugdelija, Anton Rendulić, Goran Martinović, Antun Vugdelija, kormilar Ante Filipović osvojili su 1 mjesto
-1x kadeti B Nikola Mijić osvojio je 1 mjesto
-2x kadeti B Gabrijel Gluščević i Ivan Obrvan osvojili su 2 mjesto
-2x kadeti B Matej i Gabrijel Šiljeg osvojili su 1 mjesto
-1x juniori A Marin Deak osvojio je 3 mjesto
-1x kadeti A Marin Plaćaš osvojio je 2 mjesto

Također, osvojen je pehar za ukupnu pobjedu u kategoriji kadeta B i pehar za sveukupnog pobjednika osnovnih škola dubrovačko- neretvanske županije.

Izvor: VK Neretvanski gusar

BICIKLISTIČKI KLUB METKOVIĆ

Šest medalja iz Belog Manastira za mlade bicikliste

Na Banovu brdu kod Belog Manastira održano je državno XCO prvenstvo u organizaciji BK Osijek.

Mladi iz BK Metković su osvojili čak 6 medalja. Nova stara prvakinja kategorije U9 je Iva Dominiković, dok je u istoj kategoriji Cvita Talajić došla do srebrne medalje. Srebrom se okitio i Vito Prusac u kategoriji U7, a brončane medalje su osvojili Antonio Krstičević (U9), Lara Bokšić (U11) i Vinko Bulum (U15). Do drvene medalje i četvrtog mjesta dopedalali su Mara Talajić (U11), Jure Vištica (U11) i Marko Talajić (U13), dok je Mate Krstičević (U11) ciljem prošao kao peti.

U seniorskoj kategoriji nastupio je Andreas Dominiković, ali je zbog pada morao odustati od utrke.
Čestitamo na novim uspjesima i medaljama članovima BK Metković.

Izvor i fotografije: BK Metković

BP OKTAN 300×250