METKOVIĆ - KAMIČAK 31:21

Druga uzastopna pobjeda rukometaša Metkovića

Da Metkoviću fali rukomet pokazala je to i mnogobrojna publika koja je naročito u prvom poluvremenu svaki dobar potez popratila pljeskom.

Objavljeno 13. listopada 2013. u kategorijama: Metković, News, Rukomet, Sport.

rukomet

U jučerašnjoj utakmici koja je na trenutke posjetila na one dane kad je rukomet bio nezaobilazno događanje kad je šport u pitanju, rukometaši Metkovića na domaćem parketu pobijedili su ekipu RK Kamičak iz Sinja rezultatom 31:21. Metkovci su cijelo vrijeme kontrolirali utakmicu, a pred kraj priliku su dobili i mladi igrači.

Ova domaća pobjeda, nakon gostujuće u Dubrovniku, na najbolji način potvrđuje kandidaturu naših rukometaša za ulazak u viši rang natjecanja što se od njih odavno i očekivalo.

Pojedince ne bi posebno isticali, jer je prema onome viđenom, i komentarima gledatelja, pobijedilo je zajedništvo i ekipno zalaganje. Možemo samo komentirati, da ovakvim startom ekipa Metkovića 1963 vraća nadu u ozdravljenje ovog športa u našem gradu.