KUP SV. ILIJE

Dominacija desne strane Metkovića u malom nogometu

Pobjednik drugog po redu Kupa sv. Ilije je ekipa iz Župe sv. Nikole biskupa - Malonogometni klub Crni put, Metković.

Objavljeno 22. srpnja 2013. u kategorijama: Foto Galerija, Metković, News, Sport.

KUP SV. ILIJE METKOVIĆOvogodišnji drugi po redu Kup sv. Ilije Metković igrao se po sistemu Župa na kojem je sudjelovalo 16 ekipa. Pobjednik Kupa je ekipa iz Župe sv. Nikole biskupa – Malonogometni klub Crni put, koja je u finalu savladala ekipu Jerkovac, također iz Župe sv. Nikole biskupa, sa rezultatom 2:1. Trećeplasirana ekipa je iz Župe Srca Isusova i Marijina, Vidonje – Malonogometni klub Mlinište.

Nagradu za najboljeg igrača turnira osvojio je Andrija Bebić (Jerkovac), za najboljeg strijelca, sa 8 postignutih pogodaka, Dragan Brečić (Crni Put), dok je za najboljeg vratara proglašen Maxim Tolić (Crni Put).

Podsjetimo, malonogometne ekipe s desne strane Metkovića ove sezone su osvojile: