Ostanimo u kontaktu

ZAVRŠNICA ERSTE RUKOMETNE LIGE DALMACIJE

Djevojčice RK Jerkovac su prvakinje u kategorijama 2008. i 2009. godišta

Objavljeno prije

Djevojčice i dječaci rukometnog kluba Jerkovac sudjelovali su na Završnici Erste rukometne lige Dalmacije koja je održana na splitskim Gripama. Na završnicu se je plasiralo 8 najbolje plasiranih ekipa iz svake kategorije.

Djevojčice Jerkovca u kategorijama 2009. i 2008. godišta osvojile su 1. mjesto.  U najbolju petorku 2009. godista izabrane su Iris Kozina i Reina Bebić, a u kategoriji 2008. izabrane su Vanessa Bebić te vratarka Matea Marušić.

Na završnici su nastupili i dječaci 2010. godišta te su zauzeli 8. mjesto.

Utakmice:

DJEVOJČICE 2008.

RK Jerkovac – RK Dugopolje 13:2

RK Jerkovac – HRK Izviđač 2 12:2

ŽRK Hoteli Makarska – RK Jerkovac 3:14

Polufinale: RK Jerkovac – ŽARK Split 12:7

Finale: HRK Izviđač 1 – RK Jerkovac 8:12

DJEVOJČICE 2009.

RK Jerkovac – RA Čapljina 8:4

RK Jerkovac – HRK Grude 12:2

ŽARK Split – RK Jerkovac 6:8

Polufinale: RK Jerkovac – RK Dugopolje 10:6

Finale: RK Korčula – RK Jerkovac 4:11

Djevojčice 2008: Eva Šiljeg, Nora Prusac, Vanessa Bebić, Matea Marušić, Lea Ćerlek, Iris Kozina, Cvita Raič i Lucija Tošić.

Djevojčice 2009: Iris Kozina, Reina Bebić, Lucija Tošić, Cvita Raič, Lara Volarević, Ljubica Ćelić, Katarina Bezer, Meri Rastočić, Vesna Milolaža i Vana Bebić

Dječaci 2010: Lukas Kozina, Vana Bebić, Marta Volarević, Gabriel Kaleb, Matej Prlić, Ljubica Ćelić i Meri Rastočić.

Čestitamo ekipama RK Jerkovac i trenerici Martini Nikolić na ovom velikom uspjehu.

ŠAH

Odigrano 5. kolo Neretvanske regionalne kadetske lige

Objavljeno prije

U nedjelju je odigrano 5. kolo Neretvanske regionalne kadetske lige u kojem su nastupile šahovske ekipe iz Metkovića i Čitluka.

Ekipa Metković 1 izgubila je od ekipe Brotnjo 1 1.5 – 6.5, a nastupila je u sastavu Mihael Borna Bjelis, Dominik Blaž Bakalar, Ante i Jakov Crnjac.

Ekipa Metković 2 pobijedila je ekipu Brotnjo 2 rezultatom 4.5-3.5, a nastupila je u sastavu Luka i Lovre Matoković, Tonći Zvonić, Luka Gašić i Nikola Prce.

Ostali rezultati ovog kola su ŠK Zrinjski – ŠK Ploče 6-2, dok je susret ŠK Čapljina – ŠK Široki Brijeg odgođen.

Nastavi čitati
Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250

Najčitanije