UMA METKOVIĆ

Derbi pun preokreta, prvenstvo pravi božićnu stanku

U devetom kolu lige malonogometnih amatera grada Metkovića u derbi utakmici između Crnog Puta i Ela Sport dosta preokreta i dramatike.

Objavljeno 26. studenoga 2013. u kategorijama: Metković, News, Sport.

uma-10

U devetom kolu lige malonogometnih amatera grada Metkovića u derbi utakmici između Crnog Puta i vodeće Ela Sport dosta preokreta i dramatike.
Malonogometaši Crnog puta imali su u 25 minuti visokih 3:0 i činilo se da će lider na prvenstvenoj ljestvici Ela Sport doživjeti prvi poraz no uslijedio je preokret s igrom vratar igrač koju su igrači Ela Sport pretvorili u 3:4.
Ne predaju se igrači Crnog puta i opet uzvraćaju sa dva pogotka i na minutu do kraja vode ali ne uspijevaju ni to sačuvati jer dva puta griješe što vješto koriste najprije Marko Raguž a samo nekoliko sekundi prije kraja i Ivan Marković za konačnih 5:6 za Elu Sport.

Ovaj dvojac je najviše pridonio pobjedi svaki sa po tri pogotka te očuvanju vodeće pozicije i stopostotnog učinka.

Škrapa Momići kao prvi pratitelj došla do pobjede nad predposljednjim Podkrajem u drugom poluvremenu i na zaostatku je od osam bodova za vodećim sastavom Ela Sporta.

Do treće pozicije došla je momčad Sv.Roko Podrujnica minimalnom pobjedom nad Graničarom, a Opuzen do četvrtog mjesta pobjedom nad Vidom.

Neum je prijateljski podario Prijateljima Metković šest pogodaka za treću pobjedu u nizu i održanje priključka s gornjim dijelom ljestvice.

Jedini koji su u ovom kolu podijelili bodove bili su Prud i Mlinište.

Prvenstvo se prekida zbog početka 21.Božićnog malonogometnog turnira Metković 2013.
Izvlačenje 30.11.2013,početak 1.12.2013.
Nastavak lige Uma Metković je 13.1.2014.