'MASTERS CUP' NA NERETVI

Danas na rasporedu dvojci veterana u kajaku i kanuu; pogledajte jučerašnje rezultate kupa – Erceg i Šabjan osvojili odličja

Masters Cup, drugi dan (16)

Danas se u Metkoviću na Neretvi održava drugi dan Masters Cupa, veteranskog prednatjecanja Europskog prvenstva u kajak-kanu maratonu.

Prošetali smo rivom i uhvatili par kadrova veslača koji se danas natječu u kajaku dvosjedu i kanuu dvokleku, vesele i vrijedne volontere, sudce i redare, kao i marljive članove Turističke zajednice Grada Metkovića koji natjecateljima i turistima daju sve informacije o Metkoviću i dolini Neretve.

Jučer su na Nerevi veslali pojedinci, te je su se od hrvatskih natjecatelja na postolje popeli Ivan Erceg koji je veslačku utrku od 30 kilometara završio za 2 sata i 32.63 sekunde te je osvojio drugo mjesto u kategoriji C1 za muškarce od 45 do 49 godina, te Ivan Šabjan koji je utrku u kategoriji muškaraca od 55 do 59 godina završio treći ( 02:04:27.08).

Rezutate svih jučerašnjih utrka možete pogledati ovdje:

K1 Men 55-59K1 Women 35-39K1 Women 45-49K1 Women 50-54K1 Women 60-64

C1 Men 35-39C1 Men 40-44C1 Men 45-49C1 Men 50-54C1 Men 55-59

K1 Men 60-64K1 Men 65-69K1 Men 70+

C1 Men 70+

K1 Men 35-39K1 Men 45-49K1 Men 40-44K1 Men 50-54

Nakon službenih rezultata svih današnjih utrka objavit ćemo ih na našem portalu. Danas je i zadnji dan Masters Cupa, a sutra slijedi otvorenje Europskog prvenstva.

Tekst/Foto: Marija Jeramaz / Metković NEWS