GRAND PRIX MONTENEGRO

Članovi Karate kluba Metković bogatiji za ukupno 7 zlatnih medalja, 2 srebra i 6 bronci

Objavljeno 22. listopada 2018. u kategorijama: Foto Galerija, Karate, News, Sport.

Karate klub Metković

Članovi Karate kluba Metković su u nedjelju, 21. listopada, sudjelovali na međunarodnom karate turniru u Herceg Novom (Crna Gora) Grand prix Montenegro, gdje su osvojili ukupno sedam zlatnih medalja, 5 pojedinačno i 2 ekipno, 2 srebra i 6 bronci. U konkurenciji od 62 kluba iz 11 zemalja, sa 763 natjecatelja, od kojih je 55 klubova nastupilo u borbama, Metkovci su u ukupnom poretku osvojili treće mjesto, na čemu im ovom prilikom čestitamo!

Karate klub Metković nastupio je sa 13 natjecatelja u 17 pojedinačnih i dva ekipna nastupa.
Osvojili smo 7 zlata, 2 srebra i 6 bronci.

• Laura Ćulum, Lucija Utovac i Karla Pezić – djevojčice 12 i 13 godina, sva kola sa pobjedama 2:0
  • Iva Vučić, Sara Đukić i Matea Bebić – kadetkinje, 3+1, oba kola bez izgubljenog boda.

• Anja Pokrajac, 11 godina -32 kg

Nastupili su još i kadeti/kinje; Ante Krstičević je u borbi za broncu završio nerješeno 2:2, izgubio zbog prednosti prvog boda. Sara Đukić je u repasažu za broncu završila 0:0 te izglašavanjem sudaca izgubila 3:2, a Iva Vučić je, također u repasažu za broncu izgubila 1:0, zbog čega su se plasirali na 5 mjesta.

Trener Denis Žderić za svoje članove ima samo riječi hvale.

– Bili su na visokoj razini. Mukotrpan svakodnevni rad i velika želja dala je rezultat pa smo u ukupnom poretku u borbama od 55 klubova završili na visokom 3 mjestu. Treba navesti da su ispred nas bili većinom Crnogorski klubovi koji su doveli i po 50 natjecatelja čime su i osvajali više medalja. Samo jako jer ne znamo drugačije, – kratko je prokomentirao trener Žderić.

Piše: Dalibor Čutura / Metković NEWS