PRUĐANI IZBORILI VIŠI RANG

Boćarski klub Prud ovogodišnji je pobjednik 4. HBL ‘Neretva’

Boćarski klub Prud iz Pruda ovogodišnji je pobjednik 4. HBL ‘Neretva’. U doigravanju za 3. HBL kod kuće su dobili Boćarski klub Duba Stonska s rezultatom 14:2, dok su u gostima bili uvjerljivi s 0:16, s čim su izborili plasman u viši rang 3. HBL JUG.

Za BK Prud u protekloj sezoni su igrali: Mario Marušić – Mariofil, Martin Marušić – Gari, Željko Marušić – Bego, Nedo Marušić, Luka Marušić, Mario Marušić, Mile Boras, Ivan Volarević, Joško Volarević, Mate Jakić, Dragan Marić i Branko Obrvan.

Ovom prilikom našim Pruđanima čestitamo te im želimo puno uspjeh u daljnjim natjecanjima.

II. KOLO DALMATINSKE LIGE u ZADRU

3 zlata, 4 srebra i 4 bronce za Karate klub Metković

Danas je Karate klub Metković nastupio na II. kolu Dalmatinske karate lige u Zadru, na kojem je nastupilo 20 klubova s 285 natjecatelja.
KK Metković je nastupio sa 14 natjecatelja, pod vodstvom trenera Denisa Žderića i Ante Krstičevića. Osvojili  su 11 medalja: 3 zlata, 4 srebra i  4 bronce.
ZLATA u borbama su osvojili:
Ante Leontić, Duje Mihaljević i Dora Galov.
SREBRA u borbama su osvojili:
Nera Grljušić, Duje Žderić, Lucija Utovac i Ema Galov.
BRONCE u borbama  su osvojili:
Karla Pezić, Katja Jerković, Mirko Matić te Luca Maslać u katama.
Nastupili su još Anja Pokrajac, Petar Medak i Laura Bebić, koji su u borbama za broncu izgubili i osvojili 5 mjesta.
Sljedeći tjedan natjecatelji Karate kluba Metković nastupaju na međunarodnom turniru u Herceg Novom, Crna Gora..

Pekarstvo Metkovka – Reklama7 300×250