TRČANJE

Ante Živković i štafetni tim Neretvani osvojili prva mjesta na Plitvičkom maratonu

Neretvanski trkači su u u nedjelju, 3. lipnja, na Plitvičkom maratonu ostvarili veliki uspjeh. Ante Živković je pobjedio na utrci od 5 kilometara dok su prvo mjesto u štafetnom maratonu osvojili tim NeretvaniStipe Pijević, Nikola Oršulić, Marin Talajić i Nikola Medak.

Ante Živković stazu je savladao za 16 minuta i 53 sekunde, a tim Neretvani  dionicu dugu 42.195 istrčao je za 2 sata 55 minuta i 8 sekundi te su od drugoplasiranih, AK Plitvice, bili brži gotovo 10 minuta.

DVD VID UPISUJE NOVE ČLANOVE

Postanite i Vi dio naše zajednice – pozivaju iz DVD-a Vid

DVD Vid upisuje nove članove te poziva sve one koji žele postati budući dobrovoljni vatrogasci Vida.

Ako želite prihvatiti nove izazove, naučiti brojne korisne vještine koje jednog dana mogu spasiti život tebi ili tvojim najdražima, na dobrom ste mjestu. Jesi li spreman/na da to budeš ti? Jesi li spreman/na pomagati svome gradu ili zajednici? Ako si odlučio/la prijavi se, položi uspješno tečaj i testiranja te na kraju obuci odoru vatrogasca jer biti vatrogasac izuzetna je čast, ali i odgovornost koja zahtijeva potpunu predanost i ozbiljnost u izvršavanju zadaća, – pozivaju iz DVD-a Vid.

Za sva pitanja i vezano za samu prijavu možete se obratiti na ispod navedene kontakte.

Mail: dvd.vid.20352@gmail.com
Facebook: Dobrovoljno Vatrogasno Društvo Vid
Zapovjednik:  Ivan  S. 091-333-9293 (wapp, viber)
Tajnik:  Vinko B.  091-597-5711 (wapp, viber)
Predsjednik: Davor B. 095-892-1357

BUDITE I VI PONOSNI ČLAN HRVATSKE VATROGASNE OBITELJI!  – pozivaju Viđani.

Pekarstvo Metkovka – Akcija Sl4 300×250