KARATE LIGA HERCEGOVINE

12 novih medalja za Karate klub Metković

U nedjelju, 10. veljače, Karate klub Metković sa svojih 18 natjecatelja nastupio je na otvorenoj Karate ligi Hercegovine, koja se održala u Čitluku. Među preko 350 natjecatelja, članovi Karate kluba Metković u uzrastima od mlađih učenika do juniora osvojili su 4 zlata, 4 srebra i 4 bronce.

Nastupom u borbama zlata su osvojili ANJA POKRAJAC, EMANUEL KEŠINA, ANTE LEONTIĆ i LAURA ĆULUM, srebrene medalje su osvojili EMA GALOV, DUJE MIHALJEVIĆ, DUJE ŽDERIĆ i NERA GRLJUŠIĆ, dok su također u borbama  osvojili bronce KARLA PEZIĆ i PETAR BOROVAC.

U katama bronce su osvojili MARINA UJDUR i NIKO MIOČ.

Nastupili su još Sara Marević, Tamara Mioč, Katja Jerković, Lucija Utovac, Mirko Matić i Petra Mačuket ali ovaj put sreća nije bila na njihovoj strani, iako su  odradili dobar nastup.

ŽRK METKOVIĆ

Paula Crnčević potpisala za RK Trešnjevka, Zagreb

Dosadašnja standardna prvotimka ŽRK Metković, Paula Crnčević, potpisala je za RK Trešnjevka.

RK Trešnjevka je prošle sezone ispala iz Prve ženske rukometne lige, dok već nadolazeće sezone ima ambicije i cilj povratak u elitni razred ženskog rukometa. Trešnjevka je svoj najveći uspjeh ostvarila 1982. godine, osvajanjem kupa IHF-a, dok su 2010. bile doprvakinje Hrvatske i finalistice kupa Hrvatske 2008. godine.

Klub je ponosan što se nastavlja tradicija prepoznatljivosti talenata i dobrih igračica iz ŽRK Metković.
Iz kluba poručuju da žele sreću Pauli u nastavku karijere, znajući da će je biti teško zamijeniti, ali istodobno i svjesni snage svojih mlađih igračica s kojima će nastaviti svoj rad.

BP OKTAN 300×250