Ostanimo u kontaktu

ŽUPA SV. ILIJE

Uočnica sv. Anti

Objavljeno prije

sv-ante-2018-11

Sinoć je prema Dubravici i svetištu sv. Ante hodočastilo više stotina, pa čak i tisuća, vjernika.

Brojni vjernici naše župe, grada i okolnih mjesta tradicionalno noć uoči blagdana sv. Ante hodočaste prema našem svetištu i kapelici posvećenoj tom svecu na Dubravici. Večeras se na misi uočnici u 20 sati skupilo više od 300 vjernika, a hodočasnici su pristizali sve do kasnih noćnih sati. Misu je predvodio fra Mario Jurišić u koncelebraciji sa župnikom fra Antom. Pjevanjem i sviranjem misu je uveličao band mladih naše župe.

Danas su mise na Dubravici bile u 6 i 9 te je sljedeća u 19 sati.

Nekoliko prizora s večerašnje mise možete pogledati u fotogaleriji.

Tekst/Foto: Župa sv. Ilije Proroka Metković

Knjiga fra Vjeke Vrčića ‘Neretvanske župe’
Restoran Pizzeria Milano

Najčitanije