Ostanimo u kontaktu

NAGRAĐENI NAJUSPJEŠNIJI SUDIONICI VIRTUALNE TALENTIJADE

Uz talentirane Luku Kadijevića i Darka Tota nagrade za najvatrenije navijače primili Antun i Frane Vugdelija

Objavljeno prije

Učenici OŠ Stjepana Radića iz Metkovića su sudjelovanjem u Virtualnoj Talentijadi osvojili nagrade koje su preuzeli u školi. Nagrade su stigle iz OŠ Antuna Bauera u Vukovaru koja je na poticaj pedagoginje Ivane Dragšić bila organizator projekta. Nagrade im je uz podršku ravnateljice Božene Nikoletić uručila pedagoginja Nikolina Vugdelija.

Uz već poznate talente Luku Kadijevića koji je osvojio prvo i Darka Tota koji je osvojio treće mjesto u kategoriji videouratka, učenici naše škole Antun i Frane Vugdelija izabrani su za najvatrenije navijače svojim videouratkom kojim su podržali učenike naše škole. Učenici su dobili prigodne darove, a Luka je novim ripstickom izazvan da i dalje razvija svoje vještine.

Čestitke svim nagrađenima i nestrpljivo čekamo naše skrivene školske talente u novim prigodama.

OŠ Stjepana Radića

DOM KULTURE KOMIN

Arheološki muzej Narona poziva Vas na predavanje Arheologija u Neretvi i okolici

Objavljeno prije

Arheološki muzej Narona poziva Vas na predavanje Arheologija u Neretvi i okolici koje će se održati u srijedu 08. srpnja 2020. godine u 21:00 sat u Domu kulture u Kominu.

Predavanje će održati arheolozi Mario Radaljac i Dino Taras iz Arheološkog muzeja Zadar.

Nastavi čitati
Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250

Najčitanije