Ostanimo u kontaktu

PANDEMIJA KORONAVIRUSA

Priopćenje Stožera civilne zaštite Općine Kula Norinska

Objavljeno prije

Stožer civilne zaštite Općina Kula Norinska aktivno djeluje sukladno zakonskim obavezama i potrebama na terenu – prati situaciju u vezi s opasnošću od epidemije novog koronavirusa COVID-19 (SARS—CoV-2), te je u kontinuiranom kontaktu s nadležnim županijskim i nacionalnim tijelima. U slučaju potrebe pravodobno ćemo reagirati konkretnim mjerama.

Na području općine Kula Norinska nema planiranih većih kulturnih, sportskih i drugih događaja, te su za područje naše općine adekvatne mjere koje su donesene i primjenjuju se na nacionalnoj i županijskoj razini. Molimo da pratite u slijedećim danim a službene web stranice i facebook stranice općine, na kojima ćemo u slučaju potrebe objaviti nove mjere.

Pozivamo građane da prate preporuke nadležnih nacionalnih i županijskih tijela – prvenstveno Vlade RH: https://vlada.gov.hr/koronavirus, Nacionalnog stožera civilne zaštite https://civilna-zastita.gov.hr/, te Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo: https://www.hzjz.hr/priopcen…/koronavirus-najnoviji-podatci/ i https://www.hzjz.hr/sluzba-epidemiologija-zarazne-bolesti/…/ .

ŠKOLSKA GODINA 2020/21.

Srednja škola Metković objavila popis zanimanja u slijedećoj školskoj godini

Objavljeno prije

Srednja škola Metković objavila je popis zanimanja u slijedećoj školskoj godini.

ČETVEROGODIŠNJA ZANIMANJA :

 • Strojarski računalni tehničar  ( 20 mjesta )
 • Ekonomist 20 mjesta )
 • Upravni referent 20 mjesta )
 • Modni tehničar 20 mjesta )

TROGODIŠNJA ZANIMANJA :

 • Instalater grijanja i klimatizacije   ( 6 mjesta )
 • Automehaničar 7 mjesta )
 • Elektromehaničar 7 mjesta )
 • Konobar 20 mjesta )
 • Kuhar 20 mjesta )
 • Vozač motornog vozila  20 mjesta )
 • Pomoćni kuhar i slastičar  TES 7 mjesta )

U nastavku vam nudimo prezentacije zanimanja naše škole za ovu školsku godinu:

Elementi vrednovanja zajednički za sve programe:

 1. Prosjek svih zaključnih ocjena 5., 6., 7. i 8. razreda OŠ.

2. Zaključne ocjene iz 7. i 8. razreda iz nastavnih predmeta hrvatski jezik, matematika i prvi strani     jezik za sve programe te za:

Strojarski računalni tehničar:  Fizika,  Tehnička kultura i  Kemija

Ekonomist: Povijest, Geografija i  Biologija

Upravni referent: Povijest, Geografija i Biologija

Modni tehničar: Kemija, Tehniĉka kultura i  Likovna kultura

Nema minimalnog broja bodova!

Nastavi čitati
Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250

Najčitanije