Ostanimo u kontaktu

POSTIGNUĆA SA BROJNIH NATJECANJA

OGŠ Metković organizirala svečanu podjelu nagrada svojim učenicima i njihovim mentorima

Objavljeno prije

OGŠ Metković je danas nakon podijele svjedodžba organizirala svečanu podjelu nagrada sa raznih natjecanja koje su učenici sa svojim mentorima osvojili u 2019/2020 i 2020/2021 školskoj godini.

Sudjelovali su na svim natjecanjima u organizaciji HDGPP-a (županijsko, regionalno, državno, solistička i komorna), Međunarodnom natjecanju Woodbrass Varaždin, Međunarodnom natjecanju Mladi Padovec- N.Marof, Međunarodnom natjecanju Bistrički zvukolik- Marija Bistrica, Međunarodnom natjecanju Mladi virtuoz – Beograd/ Srbija te Zagreb Guitar Festivalu.

Svojim reprezentativnim nastupom predstavili su našu školu i donijeli u naš grad vrijedne nagrade, a oni su: Ena Gutić- glasovir, Jelena Lazarević- flauta, Željka Jerković- flauta, Martina Jerković- flauta, Lucija Primorac- flauta, David Galov- flauta, Brigita Rakić- saksofon, Ana Šiljeg- saksofon, Ivan Pavlović – saksofon, Darko Tot – saksofon, Ante Juračić- saksofon, Tibor Gutić – gitara, Luka Oršulić – gitara i Ivano Dragobratović- gitara.

Za prestižna natjecanja svoje znanje i umijeće sviranja utkali su im njihovi mentori : Slađana Knezević- glasovir, Mihaela Pavlović- flauta, Erna Čizmić Rebić – saksofon i Željko Mandarić – gitara. Učenike na natjecanjima su korepetirarali: Matea Jurilj, Josip Bošnjak i Romeo Herceg. Ravnatelj škole, profesor Zvonko Knežević dodijelio je nagrade učenicima, mentorima i korepetitorima, zahvalio im se na dosadašnjem trudu te im zaželio puno sreće i uspijeha u budućem obrazovanju.

Pored uspjeha na natjecanju nakon što su prošle šk. godina Ana Kiridžija- glasovir, David Galov- flauta i Matej Glučina -glasovir, učenici naše škole upisali srednje glazbene škole u većim gradovima i ove školske godine taj trend se nastavlja. Naime, ove školske godine učenica Željka Jerković – flauta uspješno je položila prijemni ispit za smjer glazbenik fluatist u UŠ Luka Sorkočevića Dubrovnik te Anđela Krstičević, uspješno je položila prijemni ispit u GŠ Makarska, smjer teorija glazbe. Njihove mentorice Mihaela Pavlović i Matea Jurilj pripremale su ih za polaganje instrumenta dok ih je za teoretske ispite pripremao profesor Dragam Gutić .

ZABAVA GARANTIRANA

Beach bar Limone na Kominsko ušće 13. kolovoza dovodi Tamburaški sastav Sanjalice

[ SPONZORIRANA OBJAVA ]

Objavljeno prije

Kominsko ušće bogatije je za još jedan beach bar koji u ovim ljetnim vrućinama dođe kao mala oaza u pustinji. Prekrasni ambijent novootvorenog Limone bara osim svakodnevnih after beach partya 13. kolovoza dovodi dašak Slavonije u srce neretvanske doline.

Sve popularnii Tamburaški sastav Sanjalice u petak, 13. kolovoza, dan prije Maratona lađa na Neretvi pobrinut će se da ovogodišnji spektakl svima ostane u lijepom sjećanju.

Ulaz je besplatan, stoga vidimo se u Limone beach baru!

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli @beach_bar_limone

Nastavi čitati
Pekarstvo Metkovka – Akcija Sl9 Banner 300×250
SNJEŽANA ĆUŽE 300px

Najčitanije