Ostanimo u kontaktu

OAZA ZA ODMOR DUŠE I TIJELA

Ovaj tjedan Žoga Beach Bar je posjetiteljima pripremio najbolje memorije ovog ljeta

Objavljeno prije

Prekrasna oaza za odmor duše i tijela Žoga beach bar na rijeci Trebižat pravi je HIT ovoga ljeta, što nije slučajnost jer domaćini su se potrudili svojim gostima prirediti cjelodnevne sadržaje u kojima svatko nađe po nešto za sebe. Samo u danima pred nama, do kraja tjedna u najavi su četiri koncerta i veliki dnevni coctail party!

Već večeras, u srijedu 29.srpnja, od 20:30 sati nastupa bend Trio Mirakul.

Zabava se nastavlja već sutra, četvrtak kada je tijekom cijelog dana uz osvježavajuću rijeku Trebižat, sunce i ležaljke na rasporedu Coctail Party, zabava koju jednostavno trebate posjetiti.

Petak, 31. srpnja, je u znaku ‘chilanja’, preko dana od 15 sati uz DJ Zlatana, a od 20,30 sati atmosferu na višu razinu dižu Duo Maxime.

Mjesec kolovoz svojim nastupom započet će jedinstvena Antoniette, koncert je na rasporedu u nedjelju 02. kolovoza od 20,30 sati.

Žoga Beach Bar

– Ovaj tjedan u našem hedonističkom raju stvaramo najbolje memorije ovog ljeta, – poručuju domaćini Žoga Beach bara.

Budite i vi dio ove priče, posjetite Žoga beach bar i uživajte u ljetu uz osvježavajuću rijeku Trebižat.

Stoga svoje mjesto rezervirajte na vrijeme na brojeve mobitela +387 63 409 250 / 063 531 431.

Također, rezervacije loungeva, kao i više informacija o događajima i samom mjestu možete pronaći na Facebook stranici ‘Žoga Beach Bar’ i Instagram profilu ‘Žoga Beach Bar’. A, za one koji ne znaju kako doći do ove oaze za odmor duše i tijela, jedan klik na Google maps će vas dovesti najbližom rutom. Vidimo se!

STOŽER CIVILNE ZAŠTITE DNŽ

Tri nova slučaja zaraze koronavirusom zabilježena u protekla 24 sata

Objavljeno prije

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji u posljednja 24 sata zabilježena su tri nova slučajeva zaraze koronavirusom. Radi se dvije osobe iz Dubrovnika i jednoj osobi koja nema prebivalište na području naše županije.

Ukupno je zaražena jedna muška i dvije ženske osobe, a za jednu osobu je utvrđena epidemiološka veza.

Izliječene su 52 osobe: 17 iz Dubrovnika, 11 iz Metkovića, devet iz Župe dubrovačke, šest iz Ploča, pet iz Konavala, dvije iz Opuzena, jedna iz Slivnog i jedna osoba koja nema prebivalište na području naše županije.

U OB Dubrovnik hospitalizirano je 49 osoba pozitivna na koronavirus. Sedam bolesnika zahtijeva intenzivnu skrb, jedan bolesnik je na respiratoru – neinvazivna ventilacija, a šest je na invanzivnoj ventilaciji.

U posljednja 24 sata obrađeno je 35 uzoraka, a od početka pandemije analizirano je ukupno 23 495 uzoraka.

U samoizolaciji su 652 osobe, a u posljednja 24 sata zabilježeno je jedno kršenje mjere samoizolacije. Od početka pandemije utvrđeno je ukupno 99 slučaja kršenja samoizolacije.

Stožer CZ DNŽ i dalje apelira na građane da se drže svih propisanih mjera od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Stožera civilne zaštite RH.

Nastavi čitati
Pekarstvo Metkovka – Reklama15 300×250
Svadbeni salon Dalmata 300×250

Najčitanije