ZAVRŠILA 5. MTKVIZ LIGA

Nakon 16 odigranih kola najbolje rezultate ostvarile su ekipe Zvončići, Pjacari i Smokovo

Nakon 16 odigranih kola i 1632 pitanja iz 35 različitih kategorija, polako, ali sigurno, došlo se do kraja 5. MTKviz lige.

U sinoćnjem kolu pobjedu je odnijela ekipa Brondies sa 740 bodova. Drugo mjesto zauzela je ekipa Ćaćini sinovi sa 700 bodova, a treći su bili Aufwiedersehen sa 695.

Najbolje znanje tijekom Lige pokazala je ekipa Zvončići pobijedivši u 5. kola Lige osvojivši ukupno nedostižnih 12140 bodova. Predvođeni kapetanicom Renatom Cindrić, pobjednici su nastupali u sastavu: Ante Cindrić, Nikola Putica, Mario Putica i Zvone Mostarac.

Od znanja očito pucaju i članovi ekipe Pjacari koja je kontinuirano dobrom igrom u svim kolima osvojila vrlo vrijedno 2. mjesto s 11890 bodova. U kategorijama poput Sporta, Književnosti i Vezivanja uživali su: Donald Čavar, Sanja i Frane Pivac i Ivica Brnas -Fudo i Romana Gabrić.

Treće mjesto u ukupnom poretku osvojila je ekipa Smokovo s osvojenih 11645 bodova. U Zemljopisu, Povijesti, a ponekad i u Sportu uživali su: Ante Ćubranić, Kristina Kežić, Tomislav Tomić, Ana Markotić i bračni par Jakišić.
Svakako treba istaknuti ekipu Ladno Točeno koja je pobijedila u dva kola, ali izostanak na početku natjecanja ih je koštao boljeg plasmana. Sve pohvale idu i ekipama AVŽ i Brondies na osvojenom petom i šestom mjestu, kao i Lolama i mladim ekipama Nas 5,Ćaćini sinovi i Acervatio.

Čestitamo pobjednicima, ali i svim ostalim ekipama na zavidnom znanju.